Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Saját ló mellett hányszor...

Saját ló mellett hányszor ajánlott az edző kb?

Figyelt kérdés
Saját ló vásárlása előtt állok, rendelkezem a biztos lovastudással hozzá, néha lovagoltam is már önállóan, de 90%-ban mindig volt mellettem egy edző. Ha meglesz a ló, evidens, hogy főképp önállóan fogok edzeni vele, mivel versenycéljaim nincsenek, de szeretném, ha néha lenne mellettünk valaki, aki javítja az esetleges hibákat. Szerintem ez a lónak és nekem is csak jó. Heti egy alkalom elég lenne edzővel, vagy inkább kettő ami szükséges lenne?

2017. márc. 29. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Pláne az elején minél többször van edzői felügyeleted, annál jobb. Attól, hogy nem akarsz versenyezni, még nem jelenti azt, hogy nincs szükséged külső felügyeletre. Azt én idővel úgyis érzed majd.
2017. márc. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt én = aztán, csak az autokorrekt imád baromkodni.
2017. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első 1-2 hónapban lehet heti 2 mire összecsiszolódtok, utána heti 1 elég. Terepzni már megvannak a társaid?
2017. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, megvannak, a lovat is ismerem, 1,5 éve rendszeresen lovagolom.

Viszont így, hogy az enyém lesz, gyökeresen megváltoznak a dolgok, és eléggé izgulok, hogy minden jó legyen a lónak is. Elrontani semmiképp nem akarom.

Viszont megfogadom a tanácsokat, először akkor heti 2 alkalommal kezdek, aztán alakul :)

2017. márc. 29. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az a tizenéves "21 éves" aki anyuéktól nem kapott még felszállási engedélyt?
2017. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
???
2017. márc. 30. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem :)
2017. márc. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!