Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudok magasabb szinten...

Hol tudok magasabb szinten Miskolcon vagy környékén lovagolni tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni magasabb szinten lovagolni,akár versenyekre is járni.Olyan lovasedzőre lenne szükségem,aki komolyabban tud velem foglalkozni,és rendesen oktat is,nemcsak utaztat a lovon.Mostani szintem:mind3 járásmódon tudok menni a lóval,kisebb akadályokat ugrottam már lóval,és pár lovardai alakzatot is ismerek.Terepen is voltam már nem egyszer lóval,és terepen is vágtáztam már.Szeretnék komolyabb szinten megtanulni lovagolni,de ha versenyzésre nincs is lehetőség,akkor olyan oktatót keresek,aki tudja a lovas tudásomat fejleszteni,és rendesen,nem utaztatási szinten oktat engem.Nem lovardára lennék első sorban kíváncsi,magánszemélynél is szívesen kipróbálom magam,már ha a leendő oktatómnak nagyobb tapasztalata,és lovas tudása van,mint nekem.Először is a leendő oktatóról kérnék egy-két információt,hogy hogyan oktat,megbízható e,van e esély nála ettől magasabb szinten lovagolni tanulnom,és esetleg ha eljön az ideje,akkor versenyre is tudna e engem vinni.Utána a személy helyére lennék kíváncsi,hogy hol található a hely,ahol lehetne lovagolni.Ha esetleg tudtok egy telefonszámot,vagy emailcímet,esetleg árakat,vagy a lovak személyiségét,viselkedését,azt nagyon megköszönöm!

2017. ápr. 3. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Angyal Istvánt vagy Nagy Bandót keresd.
2017. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A Balogh lovas klubot, vagy a Hejőmenti lovasparkot ajánlom.

2017. ápr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na azt a kettőt pont kerüld el. Futószalagon nyomják, tanítani nem fognak, csak körbe-körbe keringetni osztályban, ráadásul az oktatók se maradnak meg tartósan egyik helyen se.


De a hely mondjuk jó, bértartásra, a Baloghnak a terep lehetősége is király, de ennyi és nem több.

2017. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!