Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek Miskolcon a...

Mi a véleményetek Miskolcon a Balogh Liget Lovas Klubról?

Figyelt kérdés

Magasabb,akár versenyszinten tanulnék meg lovagolni,mostani szintem:mind3 járásmódban tudok lóval menni,kisebb akadályokat ugrottam már lóval,terepen is voltam többször,sokszor vágtáztam már terepen is

ezt a tudást szeretném tovább fejleszteni,ha nincs is lehetőség versenyzésre,de ugratásra hobbyszinten van e ott lehetőség néha-néha?



2017. ápr. 3. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amikor jártam oda anno, ez úgy ment, hogy felülsz a felszerelt lóra (hacsak nem korán mész, és te vagy az első), óra végén átadod másnak. Osztályban lovagolsz kb annyi lovassal, amennyi elfér a fedelesben, néha kicsit többel, pláne, ha betartó is bemegy.

Ha fix időpontban jársz, szívsz, mert ha új tag jön, akkor kezdtek mindent elölről, nem, mintha nagyon sokat tanulnál, csak keringesz körbe-körbe, közben persze elhiszed, hogy tök jól megy. És nagyjából 0 tudással ráengednek az ugrásra is, ha szerencséd van, a ló megoldja rutinból alapon.

Kivéve, ha veszel saját lovat, és van elég pénzed, mert akkor talán kapsz megfelelő oktatást is.

Talán.

De az oktatók nem maradnak meg ott sokáig, igaz, A tulajjal nem lehet egykönnyen kijönni, pláne, hogy állítólag azóta iszik is...


Szóval ne. NE.


Bár a terep szép arra.

2017. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!