Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet kapni lovas bútoroka...

Hol lehet kapni lovas bútorokat? Vagy valami dekorációt?

Figyelt kérdés
sziasztok!szeretnék lovas dolgokat a szobamba!tudnatok segiteni?

2017. ápr. 4. 17:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia! Bútort most úgy hirtelenjében nem tudok mondani, de ha nem okoz gondot, neten jó kis dekorációkat lehet rendelni :) Nézd meg E-bay-en, szerintem ott is jók vannak, vagy esetleg kínai boltokban vannak lovas falmatricák. (De E-bay-en vagy más internetes oldalon is ;)) Nem tudom, hogy vannak-e elhasznált, nem kellő lovas cuccaid (kötőfék, nyereg...) azokból is egész jó dekorációkat lehet kihozni. Remélem segítettem
2017. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi akkor majd szétnézek az ebay oldalan . nem sajnos nincsen. ha tudsz esetleg ilyen ötleteket hogy lovas felszerelésből milyen dekoráciotlehet kesziteni akkor lécci ird le
2017. ápr. 5. 19:02
 3/12 A kérdező kommentje:
ha valaki tud ötleteket akkor légyszi irjon ! :) nagyon kiváncsi vagyok
2017. ápr. 5. 19:03
 4/12 anonim válasza:

Sajnos nem találtam meg azt a cikket, amiben nagyon jó ötletek voltak. Most csak ezeket találtam, patkóból készíthetőek el.

[link]


De ha beírod google-be Horseshoe diy (angolul több találatot ad ki) Még keresem azt a cikket, amit olvastam, mert nekem nagyon tetszettek, csak nem tudom megvalósítani. Pl. Kötőfékből virágtartó, nyergekból is lehet készíteni sok mindent, vagy szimplán a falra lógatni már nem kellő kengyelszíjakat, a nem használt zablákból is ki lehet hozni dekorációt. Még böngészgetek, hátha megtalálom ;)

2017. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jujjjköszönöm szépen ezek nagyon jó ötletek , nagyon cuki vagy :).KÖSZÖNÖM. Ha esetleg ha valaki még tud ilyen jo ötleteket kérem szoljon
2017. ápr. 6. 19:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Régi nyergekből pedig lehet csináltatni székeket pl.
2017. ápr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Igazán nincs mit :) Szólj, ha még kell valami link vagy ötlet :))
2017. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát ha tudsz hasonló jó ötleteket ilyen lovas berendéssel akkor szolj :)
2017. ápr. 7. 19:52
 9/12 anonim válasza:
Rendben, mindenképp ;)
2017. ápr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link] hátha nem teljes az átfedés.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!