Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyertünk a lottón és kapok...

Nyertünk a lottón és kapok egy lovat, . Mit kell tudnom?

Figyelt kérdés
Vásárlás? Tartás? Gondozás?
2017. ápr. 15. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól kezdődik, szegény ló. :(
2017. ápr. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ötösötök volt akkor annyi is elég hogy négy lába van és nyihog. Inkább bízz meg ezzel valakit aki ért hozzá.
2017. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bértartás+edző, aki remélhetőleg nem néz majd totál hülyének, akit úgy húz le ahogy nem szégyell, és még ért is hozzá.
2017. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Ha van esze az ilyet lehúzza...


Egyébként 90% h kamukérdés,ha meg nem akkor meg lesz megint egy hülye a sok másik között.

2017. ápr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát...Na most,a lótartásba RENGETEG minden tartozik bele,egészen 15-20 évig lesz nálad,ha nem adod el.Szerintem ha ilyet kérdezel,neked maximum plüssló való,élőt meg ne próbálj venni. :D A pacitartás nem ám egy csilivili rózsaszín álom,ahol majd egyedül betörsz egy lovat,legjobb puszipajtik lesztek forevör (direkt így írva),jóban-rosszban,és majd a naplementében vágtáztok a tengerparton...Mert NEM.HA meg vagy annyira bumburnyák és felelőtlen,érdeklődj a Lovasok.hu-n. (de inkább menjél játékboltba,plüsspóniért,én személy szerint ez erősen ajánlom)
2017. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tanácsot!:)
2017. ápr. 15. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem gondoltál arra, hogy különböző árvaházaknak, segélyszolgálatoknak adományozod a pénzetek nagy részét.
2017. ápr. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod ebből a Kérdésből megállapítható hogy az ilyenek nem való ló.ez nem így működik hogy hoppá van itt tízezer forint és veszünk lovat.szerintem nulla tapasztalatod van lovakhoz.Maradj inkább a plüsseiddel kis csitri
2017. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Honnan is veszed hogy lány vagyok?
2017. ápr. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!