Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kantárt lehet hímeztetni?

Kantárt lehet hímeztetni?

Figyelt kérdés

Van egy kantár típus, amit minden külföldi lovasnál látok, igazából annyi a lényege, hogy az orr- és a homlokszíj is kiszélesedik középen és vékony a széle. Ez nem tudom mennyire érthető, de nem ez a lényeg. Magyarországon ugyanilyen kantárt csak egy boltban, egy fajtát láttam de azon nincs hímzés. És az lenne a kérdésem, hogy utólag tudnék-e rá hímeztetni? Semmi extrát, csak egy kis mintát meg vonalakat, hogy ne olyan sima legyen, mivel a külföldi kantárokon olyan van. És ezt ki tudná nekem megcsinálni ha lehetséges?

Illetve esetleg ha valaki ráismert az én csökevényes kis leírásomból, hogy milyen kantár ez, és már látott ilyet, az nem tudná megmondani, hogy milyen külföldi oldalról tudnám megrendelni? Nem találok sehoool! Köszi 😁



2017. ápr. 19. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz?


[link]

2017. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, azóta megtaláltam: [link] de a himeztetesre vonatkozo kerdesem meg mindig all 
2017. ápr. 20. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha keresel egy bőrművest, akkor ő elkészíti neked biztos.
2017. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!