Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak, ha a lovas...

Mit csináljak, ha a lovas verseny napjára, fog esni a menzeszem? (a többi kérdés lent) ;

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mit csináljak,ha a lovas verseny napján fog megjöni a menzeszem?(tampon nem jöhet szóba)Vállig érő hajam van,de nem egyenletes,így nem lehet befonni,az baj?A verseny elötti nap mire figyeljek?Mit rakjak el?(az alapvető dolgokon kívűl)

Póni Klubbos verseny lesz,Futószár2,itt,hogy megy a díjazás?(nyugi,nem azért versenyzek,csak kiváncsiságból,mert a képeken kívűl szeretnék még egy kézzel fogható emléket pl.egy szalagot)

Ha valai ráér akkor elmesélné,hogy hogy zajlik egy ilyen nap?

Köszönöm szépen előre a válaszokat!


2017. máj. 22. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui.:Elnézést a helyesírási hibákért!
2017. máj. 22. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:

A verseny hogy zajlik részéhez nem tudok hozzászólni. Viszont ha aznap fog megjönni, akkor vigyél magaddal rendes betétet (én is mindig abban lovagoltam ilyenkor) és görcsök ellen is készülj gyógyszerrel, hasznos lehet a nedves intim törlőkendő is.

Nem tudom a hajvisletet mennyire nézik szigorúan ilyen versenyen, de ha nem lehet simán összefogva, akkor kontyozd be lentre a tarkódra. Ha többször is menni fogsz majd versenyre, lehet kapni necc kontyhálót, ez is egybentartja a hajad.

2017. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!
2017. máj. 22. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet simán lófarokban
2017. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!😊
2017. máj. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!