Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történt Mentóval?

Mi történt Mentóval?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam baleset érte idegen helyen. Melyik lovardában történt? Egyébként hol lakott?

2017. máj. 25. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ki ő?
2017. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fríz show-ló...
2017. máj. 27. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
A Töki lovardában tartottak egy családi napot. Oda meghívták bemutatozni. Mikor a boxaban volt atdugta a mellette levo boxba a fejet es kicsúszott a lába maga alól. A nyaka eltört fájdalmában a plafonba is beleharapott. Atdugni azert tudta a fejet mert a racs es a plafon között 40-50 cm ures hely volt. Ezt én egy volt lovasatol es tobb jelenlevotol tudom. Sajnos egy értékes lovat vesztettünk el. Nyugodjon békében. Kesves 1. ha nem tud rendesen hozzaszolni inkabb ne tedd. Vagy olvass utana es csak az utan tedd. Szegeny lorol igy beszelni a halála utan hogy az meg ki volt... Mento egy híres show friz volt. 2010-ben import lokent érkezett az országba előző tulajahoz. Rendszeres reszvevoi voltak a friz lo shownak es mas egyéb rendezvényeknek is. Mindenki tisztelte es szerette. Gelencsér Gitta is volt lovasa. 2016ban időhiány miatt, hogy ne vesszen karba eladtak es ez a baleset mar a mostani gazdájának tortent. Nagyon röviden ennyi.
2017. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyugodjék békében. Szörnyűséges véget ért az élete. Csodálatos ló volt, többször láttam fríz napon, bemutatókon. Igazi gyöngyszem volt az új sport vérvonalat képviselő frízek mellett. És még ügyességeről nem is beszéltünk.

Gondolom irgalmatlan kártérítést fizethet a lovarda az új tulajdonosnak...bár ez pótolni a csodalovat nem tudja. RIP Mentó.

2017. máj. 28. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene senkit letorkolni azért amiert feltett egy bizony egyszerű kérdést.

Személy szerint azt hittem,hogy egy lovasról van szó.

Dijugrató szakágat képviselem és bármennyire is követem az eseményeket,olvasom az ujságokat erről a lóról még nem hallottam.

Mindezek mellett sajnálatos ami vele történt

2017. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak olyan furcsa, hogy lovas körökben mozogsz és nem tudtad, hogy ki/ mi volt. Én versenyekre se jártam, de lovas újságokban Aiso mellett találkoztam vele. De tényleg ne haragudj nem volt direkt
2017. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!