Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mégegy sport lovaglás mellé?

Mégegy sport lovaglás mellé?

Figyelt kérdés
4 éve lovagolok, sajnos nincs pénzünk arra, hogy heti 1-nél többször járjak el, viszont érzem, hogy a testem igényli a több mozgást, így szeretnék mégegy sportba belefogni hobbi szinten. Szívesen szertornáznék, azonban a derekem elég merev(sokan összekötik ezt a lovaglással), és viszonylag magas vagyok, nem kövér, de nem is csont és bőr. Az összes labdaspott sajnos kilőve, erre a városban ahol élek kevés lehetőség van, illetve nem is szeretem. Gondoltam esetleg táncra, illetve kíváncsi lennék a ti szertornával kapcsolatos tapasztalataitokra lovaglás mellett. Mennyire akadályozhat benne bármi, esetleg mennyire hátrány a magasság?

2017. máj. 25. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatha jóga, nyújtások személyi edző segítségével, a tornábam maximum az lehet akadályozó tényező, hogy kifutottál az időből, de különben is: többre mész a tánccal. Ritmusérzék, fittség.
2017. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"a derekem elég merev(sokan összekötik ezt a lovaglással)"

Ez kizárt, a lovagláshoz pont inkább a laza derék jó, így talán jó is lehet a szertorna. Az olyasmi mozgásformák nem jók mellé mint pl a balett. Az úszás a legjobb egyébként, esetleg valami biciklis, gyaloglós valami, küzdősport, falmászás, és még több száz sport. Ha a szertorna érdekel, nyomjad nyugodtan, nincs ellene a lovaglásnak.

2017. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Balett
2017. máj. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A másodiknak nincs igaza a balett is jó a lovaglás mellé.
2017. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én lovaglok és mellette táncolok is elég régóta hip-hop műfajban. Mikor elkezdtem lovagolni nekem is hiányzott még +sport és így jött hozzá a tánc, amit a mai napig imádok a lovaglással együtt.:)

2017. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!