Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a bábolnai...

Mi a véleményetek a bábolnai pettkó lovas szakképzőről? Ha megvan az érettségim, utána is lehet oda menni mint "főiskola"?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék majd menni, de nem nagyon vagyok tisztába ezzel az érttségi utáni dologgal, tudnatok segíteni? Esetleng van közületek olyan aki így érettségi után ment ide? Előre is köszönöm a válaszokat<3

#Állatok Lovak
2017. máj. 27. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerősöm oda járt, elvileg nagyon jó.

Sokat nem tudok róla, de igen, lehet ida menni érettségi után is.

2017. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noya_ válasza:

Mint Főiskola? Szakmát tudsz szerezni... a Pettkó helyett inkább menj valami normálisabb lovardába,neves edző vagy lovas mellé, többre mész....ahol munkáért cserébe mindent megtanítanak,trágyázástól etetésig.A pettkóba kevés a ló, azok a szerencsétlenek is napi szinten többször mennek sutábbnál sutább emberek alatt , jobb esetben felülhetsz, attól függ hova dobnak a szitán....

Én elkezdtem ,2 hétig ment a dolog, érdekes osztly volt, 15-éveseket raktak össze 20 évesekkel, a kolesz szobák picik, NEM engedélyezik,hogy bezárjátok a saját értékeiteket... Ez volt kb 4 éve, nyilván azóta változott a dolog... Ha megfogadod a szavaim, véleményem szerint ha nagyon erőltetni szeretnéd a lovas szakmát... amiben mellesleg egy egyszerű lovász vagy akár oktató... nem fog milliókat keresni, akkor irány egy pöpec lovarda, mellette tanulj, és később ha még mindig érdeked hogy letedd ezt a szakmát , kezdj el egy gyorstalpalót...Én kint is voltam (Német,osztrák, azt is érdemes kipróbálni,hogy milyen,,oda is tudsz akár papír nélkül menni.. :) Sok sikert, és dönts jól...

2017. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Pettkó egy nagyon jó iskola én csak ajánlani tudom én is oda járok szakmát tanulsz nem számit főiskolának
2021. nov. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!