Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyiért érdemes venni egy...

Mennyiért érdemes venni egy lovat? Amo nem beteg nem oreg, be van lovagolva, feladja patajat neg ilyenek

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én anno úgy vettem, hogy beírtam, hogy 1 Ft-tól.

Tisztavérű, származási lappal, útlevéllel. Fajta nélkül és elkezdtem nézegetni őket. Amelyikről úgy gondoltam, hogy jó lehet, elmentem megnézni.

2017. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mire kell. Ha csak hobbizni, akkor 300 ezer körül már lehet kapni korrekt lovat, melynek útlevelet is van. Ha már ugrani vagy versenyezni is szeretnél, akkor 500-700ezertől vannak.
2017. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
200.000ert is van galopprol ugetorol lehozott lo. Nem voltak elég jok versenyben... Ezert lehozzak őket kicsi atlovaglas es nagyon jofejek. Nem egy ilyen lovon lovagoltam. Bar attol fugg milyen szinten allsz. Ha nem vagy tul gyakorlott akkor inkabb ugy nez lovat ahogy az elozo válaszolok irtak.
2017. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdemes állatorvossal megnézetni, mert az olcsó lovaknak gyakran mindenféle problémáik vannak (kezdődő kehesség, különféle sántaságok). Többe fog kerülni, mint egy egészséges ló drágábban.
2017. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!