Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit kell tudni a díjlovas...

Mit kell tudni a díjlovas rajtengedely vizsgahoz?

Figyelt kérdés
Nem sokara fogok vizsgazni es nem tudom pontosan hogy mit kell megtanulni az elmelethez. Mert vki nekem azt mondta hogy a dijlovashoz vmilyen szabalyzat kell amit nem tudom hogy hol talalok. Nagyon megkoszonnem ha valaki kuldene egy linket hogy hol talalom vagy elmondana nekem hogy mit kell tudni
2017. jún. 4. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Revhez tudni kell a szabályzatot, ezt a lovasszovetseg.hu oldalon a díjlovgalás fülre kattintva megtalálod. Itt vannak fent a programok is, ha jól tudom akkor E8 ast kell bemutatni. Kell a rajtvizsga munkafüzet kitöltve, illetve, ebből fognak kérdezni a vizsgán is a szóbeli részen. Szükséged lesz egy hivatalos edzőre, aki igazolja, hogy versenyzésre alkalmas vagy.
2017. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Edző kell, munkafüzet, sportorvosi papír, ebben benne van az ortopédiai vizsgálat is.

Kell ezen kívül ex E8 program, a munkafüzet tartalma fejből, nagyjából abból kérdeznek, de semmi durvát. Plusz pénz. Abból sok (munkafüzet, nevezési díj, sportorvos, stb.), ha versenyeznél is, na akkor még több majd.

2017. jún. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!