Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovarda megengedi, (ha nem...

Lovarda megengedi, (ha nem múltam el még 18), hogy egyedül kimenjek terepre a Lovammal?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját lovad?

Ha igen, akkor én eddig kétféle hozzáállással találkoztam.

1 (szerintem ez nem normális) senkit nem érdekel, mit csinálsz.

2 Mikor odaviszed a lovat, és megkötitek a szerződést, azt úgyis a szüleiddel kötik, mert kiskorúval nem lehet. Ekkor le szokták tisztázni, hogy kinek mit lehet, és mit nem, illetve aláíratják a szüleiddel a papírt, hogy mihez járulnak hozzá veled és a lóval kapcsolatban.

Ha a szüleid hozzájárulnak, és aláírnak egy felelősségvállalási nyilatkozatot ezzel kapcsolatban, akkor a bértartást biztosító nem korlátozhat.

2017. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ 😉 Szerintem veszélyes mert bàrmi baj van akkor nem tud ki segíteni , de ha nem ilyedős a lovad ( bár bàrmitől megilyedhet ) akkor igen . Ahova én jártam ott kimentek egyedül
2017. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megijedni maximum ettől a ly-től fog, de ettől nagyon. A lovarda nem mérlegelhet a szerint, hogy az ÉN lovam mennyire ijedős, ha az a kérdés, hogy kiengednek-e ENGEM a SAJÁT lovammal terepre, mert amint ilyen jellegű megkülönböztetést vezetnek be, máris megy a feljelentés diszkrimináció miatt. Attól, hogy ijedős a ló, attól én még tudhatom kezelni ráadásul.

Maximum szülői beleegyezést kérhetnek - de egyébként is a szülő felelőssége alapvetően, hogy hova megy a gyerek, ez ugyanis nem óvoda és nem is gyerekmegőrző, feltehetőleg még csak nem is edzés, hogy az edző felelne érte.

2017. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Oktatótól, és a te képpeségeidől függ.
2017. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!