Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát keresek (lent). (? )

Lovardát keresek (lent). (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Új lovardát keresek (haladó szinten lovagolok). Nézegettem már a Lovasok.hu-n, de nem találtam meg az igazit. Ezért szeretnék ajánlatokat kérni. 🙂

Ami fontos:

-legyen fedeles

-jó edzők, lovak

-lehetőség díjugratásra (mégjobb, ha versenyezni is)

-Budapesten, vagy Pest megyében (leginkább a budai oldalon), vagy esetleg még Fejér megyében valami közeli szóba jöhet (12.kerből jövök)


Mint mondtam, nem nagyon találtam meg az igazit, de van 1-2, ami valamennyire elnyerte a tetszésemet, ezekről szeretnék véleményeket/tapasztalokat kérni:

Petneházy (Budapest, bár itt nincs fedeles)

Lóháton budakeszin (Budakeszi

Bellandor (Páty)

Nyerítő lovasudvar (Sukoró)

Unikornis lovarda (Pilisjászfalu)

3R biofarm (Kajászó)

Sóskúti (itt már voltam és nem nagyon tetszett, inkább hobbilovardának állítottam be, de hátha csak rossz edzőnél voltam, és valaki meg tud győzni😆)


Várom az ajánlatokat.

Köszönöm a segítséget! 😄



2017. jún. 9. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én nem ezekre a helyekre járok, de a Fetti és a Nimród lovarda szuper jók :)

2017. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én voltam a Petneházy-ban. És szörnyű volt. Az edző tojt a fejemre. Az előre megbeszelt igényeimmel nem volt foglalkozva,a lovak rossz állapotúak. Egyszer - kétszer elemenni oké, de rendszeresen vállalhatatlan. Maga a környezet viszont szép. Dijugratást pedig csak nagyon alap szinten oktatnak.
2017. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!