Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglónadrágot milyet érdemes...

Lovaglónadrágot milyet érdemes venni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nézegettem őket, voltam több boltban is, de sehol sem találok normális anyagból, normális árban jó nadrágot. Versenyre kellene fehér, 18-25 ezer között is rászánnék, mert az olcsókkal már megszívtam. De van 10 ezres vékony meg 40-50 ezres Pikeur, és ennyi. Netről nem merek látatlanban rendelni 20 ezerért. Valakinek van valami javaslata? A lényeg, hogy vastag és masszív anyagból legyen, masszív övtartó résszel. Nem kell strassz meg csini hímzés sem.

2017. jún. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp a telibőrös nadrágokat ajánlom. Pikuer, Horka, Horze, Kingsland, Tattini stb. márkájú nadrágokat nézzél meg.
2017. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol nézz korul, de a városi kicsi lovasboltoktol tartsd magad tavol ha jot akarsz a penztarcadnak. Sajnos nagyon felularaznak. Ujabb horze, sytle, nagylovas es tarasait nezd meg, itt vannak neves márkák is.
2017. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el a decathlonba azt vegyel egyet 5000 er azt keszvan . Tok folosleges ilyen draga izéket venni főleg ha nem is versenyzel es nincs lovad amigymeg nekem a 4 nadtag kozul 3 birja meg
2017. jún. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én elég kicsi vagyok, úgyhogy gyerek nadrágokat szoktam venni. Az eladó mindig a legkisebb felnőttet hozza először, aztán kérem hogy inkább a gyerekből válogassunk :D egyrészt jobban passzol, de amúgy például egy Pikeur csak 20-30 ezer. Pedig ugyanaz a nadrág, de mégis olcsóbb. Szóval nem tudom a méretedet, de a gyerekek általában olcsóbbak. Én a Pikeurt szeretem meg az Equilinet még jobban csak sajnos az marha drága :/ De a Whitaker is elég jól bírja, és az olcsóbb ezeknél, próbálj meg keresni valamelyik üzletben. Szerintem kicsit masszívabb is az anyaga. HKM-es gatyák is olcsóbbak, de azt még nem próbáltam. Illetve A Horze is elég jó meg nem vészes az ára, onnan egy nadrágom volt, kifogytam belőle úgyhogy nem tudom meddig bírta volna.

Esetleg néhány helyen akció van, olyat is kifoghatsz.

Igazából az a baj, hogy az olcsóbbak tényleg kevesebbet bírnak, meg nem adnak olyan jó tartást, a többi meg irreálisan drága. De persze a legtöbben úgyis megveszik a drágát, úgyhogy nincsenek rászorulva...

2017. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!