Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kantár és nyereg nélkül hogy...

Kantár és nyereg nélkül hogy kell lovagolni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdő 5 éve lovaglok.

2017. jún. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg egy ismerősöd , vagy oktatódat hogy mutassa be magyarázza el.

Mi itt mondhatunk bármit élőbe teljesen más!

2017. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat!
2017. jún. 19. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Az első válaszolnak teljesen igaza van..

Ugyan úgy mint kantárral és nyereggel.Csak itt (ahogy alapból ez a kettőn kéne lenni a hangsúlynak) még inkább a testsúly és láb segítségeken van a hangsúly.Ahhoz hogy kantár (nyereg még nem is annyira befolyásol, én nyereg nélkül tanultam meg lovagolni) nélkül lovagolj nagy összhang és bizalom kel hogy legyen közted és a ló között.

2017. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Először is egy nagyon jó ló kell hozzá. Nem úgy értve, hogy kitűnően legyen iskolázva, hanem rettenetesen erős bizalomnak kell lennie köztetek. Ez sokszor kemény évek melója, de nem baj az. Utána fontos, hogy nagyon jók legyenek a segítségeid, mint testsúlyra és lábsegítségekre értve. onnantól ugyanúgy kell csinálni, mint felszereléssel. Ja, és mielőtt elfelejtem, aki 5 éve lovagol, az még bőven kezdő, már nem azért...
2017. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!