Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A western nyereg mért kényelme...

Sssaszem kérdése:

A western nyereg mért kényelmesebb mint az angol nyereg?

Figyelt kérdés
western nyereg.

2017. jún. 21. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Mert arra használják/ták, hogy napi 10-12 órát nyeregben üljenek, anélkül, hogy a lónak vagy a lovasnak kényelmetlen legyen.
2017. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

[link]

"A westernnyereg eredetét tekintve arra készült, hogy hosszú órákon át üljenek benne, dogozzanak vele. Szeretem és ajánlom azoknak, akik szeretnek nagyokat csavarogni, mert ha a nyeregtalpak jól fekszenek ló hátán nagyobb felületen egyenletesen oszlik el a terhelés mint egy rövidebb, más tipusú nyeregnél."

2017. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Ülj bele mindkettőben, menj vele egész napos túrára, aztán megtudod :D
2017. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ültem már olyan angol nyeregben ami nagyon kényelmes volt. Shinthia nyereg amiben szoktam ülni, már ültem western nyeregben az nagyon kényelmes volt. Angol nyereg mért olyan "kényelmetlen"?
2017. jún. 22. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!