Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy nóniuszal lehet rajtengedé...

Egy nóniuszal lehet rajtengedélyt csinálni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak legyen ló útlevél, oltási, 1 éven belüli negatív fkv eredmény és legyen licensz befizetve rá.
2017. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pónit is láttam már hibátlan REV-et menni.

Legyen meg minden papírja, ahogy az első is mondta, plusz gyakoroljatok sokat.

2017. jún. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Lehet, de a dagadt lábával kizavarnak a pályáról...
2017. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az elő kettő válaszolónak harmadik valaszolónak mondom hogy neki vékony lábai vannak igen tudom hogy a nóniuszol töbségenek vastag lábai vannak de neki vékony
2017. jún. 22. 11:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló látta a két órával előbb keltezett kérdésedet is, miszerint szűrődik a lába...
2017. jún. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
JAAAA....kettes vagyok, utólag néztem. Ha ugrómunkára így reagál, akkor ha szereted a lovakat és a lovaglást, tiszteld meg annyival ezt a szerencsétlen állatot, hogy nem ugratsz vele. Keress egy másik lovat. Őhozzá pedig állatorvost hívj, adsig is borogasd és ne lovagold.
2017. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az elő kettő válaszolónak harmadik valaszolónak mondom hogy neki vékony lábai vannak igen tudom hogy a nóniuszol töbségenek vastag lábai vannak de neki vékony
2017. jún. 22. 13:01
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépn de nem vele szeretné csinálni a rajtengedélyt hanem a testvérével ő is nóniusz és neki a lába birja az ugrást
2017. jún. 22. 13:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan magasságon a tehén is átmegy, ha kellően ráijesztesz. De a lábproblémák adódhatnak lovaglási hibákból is, szóval előbb én azon gondolkodnék el, és csak utána a versenyzésen. Már csak azért is, mert komolyabb versenyzésre ez a fajta alkalmatlan - ezt ágyú húzására tenyésztették, ott pedig egészen ritkán kell ugrani...
2017. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En csak a rajtengedélyt szeretném megcsinalni a kesőbiekbem pedig ha ugy dontok hogy ugratni szeretnek akor majd veszek egy ugró lovat en folosnek tartom aszt hogy veszek egy ugro lovat es nem ugratni szeretnek a kesobiekben
2017. jún. 22. 22:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!