Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ha megkérném az...

Szerintetek ha megkérném az edzőmet, mit szólna?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, látatlanban mit gondoltok az egészről.

Egy díjugratással foglalkozó lovarda vagyunk(inkább csak helyi versenyekre járunk, de ott jól szerepelünk) én még most jöttem pár hete.

Kèsőbb(nyilván még nem ismernek annyira, hogy bízzanak bennem, stb...) szeretnék foglalkozni lókiképzéssel, megtanítani a lovaknak dolgokat(jóó ez így parasztosan hangzik:DD) ,egyszerűen kipróbálni magam ebben az ágban, mert mindig is érdekelt. Ahonnan jöttem lovarda, díjlovas volt, sokat foglalkoztunk ezzel, de voltak gondok az edzővel, ezért váltottam. (3 évig lovagoltam előtte), lovam sajnos nincs, nem engedhetjük meg magunknak.

Ha esetleg edzők vagy tapasztaltabb lovasok vagytok, ti mit reagálnátok, ha egy tanítványotok ilyet kérne tőletek? Persze, nem azt akarom hogy adják nekem a lovat ingyen, csak én akarom lovagolni, vagy ilyenek, csak jobban bele szeretnék folyni az egészbe.



2017. jún. 23. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapnál lovat, de talán belemennék abba, hogy velem lehess amikor lóval foglalkozom - csendben figyelni, esetleg kis dolgokban segíteni ("hozd ide a futószárat","fogd meg egy kicsit a lovat", "ha végeztünk csutakold le kérlek") aztán egy idő után ha eleget tudsz már akkor kaphatsz "komolyabb" feladatokat is.
2017. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, körülbelül én is erre gondoltam.

Figyelni szeretnék, tanulni, hiszen az edzőmet nagyra becsülöm:)

2017. jún. 23. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha van ilyen a lovardát ólban hogy ló bérlés. Akkor van nagyobb esélyed. De figyelj kérdezd meg nincsen veszteni valód. És próbálj meg segíteni neki minden apró pici feladatban is, legyél velük jóban. Bár en meg várnék ezzel egy kicsit azt nézve hogy nemrég mentél oda. Aztán majd feltétlenül írd meg hogy mi lett. És sok sikert.
2017. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!