Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hörögött a ló, lovagláskor,...

Hörögött a ló, lovagláskor, az mit jelent vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Ma nagyon mehetnék volt , de ma nem volt kedvem a vágtához,vissza fogtam és akkor adta mi ezt a hörögő hangot.

2017. jún. 24. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Megakar enni, mert nem hagytad futni.
2017. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém olyan mintha röfögne, arab félvér.. Nagyon vágtázott volna de nem hagytam menni és a fél terepet végig röfögte konkrétan. :D Szerintem olyan mintha dunnyogna, és meg van sértődve, hogy nem mehet. Nem hinném, hogy egészségügyi oka lenne vagy ilyesmi, ne aggódj.
2017. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Panna325 ***** válasza:
Igen, a korlátozás is egy opció ha előtte nem csinált ilyet. De az is lehet hogy nem tudott prüszkölni ezért úgymond "felhörögte" hogy aztán sikeresen taknyozzon be mindent. Ne ilyesszen meg ha ilyet csinál nem feltétlen van a halálalán :D
2017. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!