Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van itt olyan, akinek gyulladt...

Van itt olyan, akinek gyulladt már be a belső combján a lovaglóizom túlerőltetéstől? Mennyi ideig tartott a regeneráció?

Figyelt kérdés
Sajnos a jobb lábamban túlerőltettem a lovagló izmomat, és mivel sose pihentettem ki, ezért egyre rosszabb, most már nem tudok vele lóra ülni. Az érdekelne, kb. mennyi kiesés...

2017. jún. 27. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Izomlázra gondolsz? Nekem volt már rá példa, mikor 5 év után újra nyeregbe ültem. Pár nap alatt el is múlt (:
2017. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, amikor hirtelen minden egyes nap lovagolni kezdtem. Az a baj, hogy ilyenkor már tényleg annyira tud fájni, hogy egyszerűen nem bírod magad megtartani a lovon. Ha pár napig pihenteted, akkor simán elmúlik, de ha nagyon nem akarsz kihagyni, esetleg kend be valamilyen sportkrémmel, masszírozd meg, hátha segít. :)
2017. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem izomláz, hanem izomgyulladás. Olyan érzés, mint az ínhüvelygyulladás a kéznél, csak nekem a combomban van. És pihentettem pár napig, vettem be rá gyulladáscsökkentőt is, ami levitte. De aztán újból előjött, amint újból nagyobb terhelést kapott... és egyre rosszabb. De akkor nincs mit tenni, marad a pihentetés meg a kenegetés :(
2017. jún. 27. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!