Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a pátyi...

Mi a véleményetek a pátyi Bellandor lovardáról?

Figyelt kérdés
Milyenek a lovak, edzők, társaság? Kihez érdemes járni (ugrani)?

2017. jún. 29. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szia. én oda jártam. jók a lovak is, én igazából nem nagyon barátkoztam ott a lányokkal/fiúkkal. nem tudom kihez tudsz oda járni mert én Edithez jártam, egyszer voltam mert Zsámbékról ment át Pátyra :)
2017. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld :)
2017. jún. 29. 16:53
 3/6 anonim válasza:

Szia. Én oda járok, a Krisztiánhoz. Igazából szép a hely, de az iskolalovakkal nem lehet ugratni tanulni komolyabb szinten, eg igazából neke az az érzésem hogy nem veszik komolyan azokat akiknek nincs saját lovuk. Az edzők kedvesek, fiúkkal/lányokkal viszont még nem beszéltem sokat.

Ha van saját lovad mindenképpen ajánlom, de ha nincs akkor is érdemes kipróbálni.;)

UI.: nem egy olcsó hely...

2017. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 1. 18:31
 5/6 anonim válasza:
Én ott kezdtem el lovagolni, egy évig oda is jártam. Az alapokat jól megtanították. De nekem az volt a gond, hogy ha odamentél akkor egy felszerelt lóra ültettek rá, és hát..nem tanították meg az alap dolgokat a lovakról, csak a lovaglásról. Soha nem én pucoltam, vagy szereltem fel a lovamat. :( De ha csak lovagolni szeretnél tanulni akkor jó hely!
2018. júl. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
En tobb mint harom eve ott lovagolok es magyon szerettem/szeretem. Most viszont az a helyzet, hogy kezd lemenni a szinvonal az arak pedig folfele (nagyon). Sokszor talalja ki a tulajdonos, hogy most ezt es ezt a lovat nem lehet hasznalni. Ugrashoz annyira nem ajanlom inkabb dijlovak es hobbi lovak vannak. Van egy ket ugyes ugro is, sot van egy regen ugro lokent versenyeken szerepelt lovuk is de kezdoknek es ujaknak nem adjak mivel egy csodorrol es ertekes lorol van szo. Olvastam az elozo kommentek kozul valamelyikben, hogy sokszor fel van nyergelve a lo mire odaersz. Ez azert van mert valoszinuleg aznap mar ultek rajta es sok ertelme nincs lenyergelni a lovat hogy aztan ujra folnyergelhesd. A tarsasag szerintem nagyon jo egy csomo baratot szereztem, az edzomet is imadom, viszont a van lo-nincs lo szituacio miatt eleg nehez livagolni jarni mostanaban. Szoval osszessegeben a szolgaltatas nem olyan jo mint amire az ember varna ennyi penzert (csak a lovak miatt, mivel ha van is lo akkor a legbolondabb vagy lustabbakat adjak oda, ami termeszetesen nem az edzok hibaja) inkabb egy masik helyet keresnek ugratasra, vagy egy ugro lovat vennek es oda helyeznem el bertartasba
2019. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!