Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha bértartásban lenne a...

Ha bértartásban lenne a lovam, akkor ők adnak neki enni vagy nekem kell?

Figyelt kérdés
2017. júl. 2. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint mire gondolsz, magára az etetésre vagy hogy neked kell-e a takarmányt megvenni neki?

Szerintem ezt tartója válogatja, van ahol belefoglalják a tartás árába, van ahol neked kell biztosítani a ló takarmányozását, ők csak az ellátást biztosítják.

2017. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az átlag az, hogy ők biztosítanak szénát, szalmát (vagy fűrészport), és zabot, talán opcionálisan kukoricát, és ezt ők oda is adják a lónak (és remélhetőleg annyit, amennyit kell). De minden mást te intézel és adsz oda neki. Sőt, én voltam olyan helyen, ahol abba se szólhattam bele, hogy a szénából többet, abrakból kevesebbet szeretnék... Mert ez túl nagy variálás, egyenkaja van. Wtf.
2017. júl. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezért is agyalok, hogy beleszólhatok-e a mennyiségbe, ha már én fizetek.
2017. júl. 5. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha te fizetsz ha ÉRTESZ HOZZÁ(!!!!) De csak is akkor, akkor nyugodtan. De hidd el, ők jobban tudják.
2017. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!