Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok ilyenrol, nagyon kene...

Tudtok ilyenrol, nagyon kene a segitseg?

Figyelt kérdés

Szoval egy olyan kotofek kellene ami egybe van varrva gyarilag egy fulvedovel

Fontos hogy ne maszk legyen hanem egy fulvedos kotofek amit a legelon is rarakhatok

Ha lattatok ilyet akkor nagyon lerlek titeket linkeljetek be!

Nagyon sokat segitene a lovamon... de eddig meg nem talaltam

Mindenkinek megy a zold!



2017. júl. 12. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A waldhausen-nek van olyan, amit tépőzárral lehet rögzíteni, de ilyen egybevarrottat még láttam sehol. De kötőfék+fülvédő plusz ragasztópisztoly, tű-cérna, gyorskötöző, szigszalag, bálamadzag... Muszáj néha kreatívnak lenni :)
2017. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Asszem az eskadronnak is volt valami hasonló
2017. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

Mentek a zold mindenkinek!

Igen igen krativkodnom is kell de egyenlore megprobaltam volna leegyszerusiteni a dolgot

Ha tud meg valaki otletet irja meg kerem!

2017. júl. 12. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a maszk egyébként? Lehet kapni kb 15 félét, abban csak találsz jót...
2017. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, a kérdezőnek miért nem jó a maszk, de nálunk a ló földhöz csapta magát vele, mindentől megijedt, őrjöngött, stb. Fülvédővel nem volt baja. Sajnos az előéletében mondjuk vannak lyukak, így lehet, hogy nem volt véletlen a reakciója, de mivel nem volt abszolút szükség a maszk, símén ráhagytam a dolgot, és átálltunk csak fülvédőre.
2017. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azert nem jo a maszk mert extra ilyedos lovam van es nem tudnam a fejehez kozeliteni se a fulvedot pedig lovaglasnal is siman tudom hasznalni es tudom hogy nem fel tole es hogy fel tudom rakni

A masik pedig hogy egy oriasi fas,agas legelon van a tobbi loval ahol rengeteg lelogo gally van es nem lenne jo ha beleakadna egy gallyba a maszk vagy vmi csatazas folytan beakadjon vhova

Egyszoval en tudom hogy miert nem jo a maszk...es igen en is rengeteg felet lattam belole de ha nem megoldas akkor lehet rengeteg fele de a helyzet valtozatlan hogy nem megoldas a problemamra

2017. júl. 12. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!