Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyire éri meg manapság...

Mennyire éri meg manapság lovakkal foglalkozni (lovarda és/vagy lótenyésztés)?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Véleményem szerintem aki állatokkal akar foglalkozni az azért csinálja mert szereti őket és ne a haszon miatt mert akkor úgy fog járni a ló is mint a brojlercsirke.De nem akarlak untatni ezzel.Ja és még annyit hogy biztos megéri annak akinek baromi sok pénze van és el tudja indítani az egészet.Csak hát kockázatos is mert hát aki magasra mászik nagyot esik.Én nem mernék belefogni.
2017. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem éri meg, kivéve ha nincsenek durván jó kapcsolataid vagy ku.rva gazdag családod... :( Nekem öt lovam van. Ezekből egy hobbiló, két nyers, és a többi három versenyez, illetve a kancánk minden évben csikót ellik. De így is többet visznek mint hoznak... :(
2017. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!