Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róla?...

Mi a véleményetek róla? Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
Holnap rá fogok ülni és lehet karácsonykor meg vesszük tavaly ültem már rajta,szokott naponta kocsizni szelid csak egy baja van ritkán csipked de rá csapok az orára abba hagyja.nektek tetszik?
2017. júl. 15. 12:55
 1/6 A kérdező kommentje:

itt a link elfelejtettem csatolni.



[link]

2017. júl. 15. 12:55
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem vennék olyan lovat, amelyik alapvetően kocsis ló, és nem hátas, ha nekem kezdőként kéne saját ló, ráadásul lovaglási célra.

Nem csúnya ló egyébként, de nem feltétlenül a kiállása dönt, illetve nem csak. Kezdőként pl az elsődleges a jelleme, a képzettsége, hogy tudjon és akarjon tanítani, ne tegyen le két méter után, ne legyenek rossz szokásai, ne legyen beteg, túl fiatal vagy túl öreg, stb.

2017. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a kora pont jó 10 éves tapasztalt és én lovagoltam rajta nem kocsis csak aki ott van azzal megy dolgozni köveket visz nagyon kedves ló lassan 2 éve ismerem.herélt.
2017. júl. 16. 10:27
 4/6 A kérdező kommentje:
mostanába soha nem csipked
2017. júl. 16. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
"mostanába soha nem csipked" - tegnap óta? :D Mert akkortájt kérdezted, mit csinálj vele, mert folyton csipked... Na mindegy, én nem feltétlenül vennék saját lovat a helyedben, de lebeszélni úgyse tudunk, erről az egyedről sem, úgyhogy a legjobb tanács, ami adható, hogy edzői felügyeleted azért legyen.
2017. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Regen csipkedet mert akkor az a ember aki tavaly olt nem foglalkozott velük de mostmár van foglalkozva velük.
2017. júl. 16. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!