Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajta lovat válasszak?

Milyen fajta lovat válasszak?

Figyelt kérdés

A szitu az,hogy kb 1 év múlva szeretnék lovat venni. Van egyfajta ,,álomlovam,,. Az ,,álomlovam,, így néz ki:

-nem: kanca,csődör

-marmagasság: 135-150cm között

-szín:-szőrzet: zsufa fakó

-lábak: harisnya (térdig érő fekete

színű)

-sörény,farok,pata: fekete

-vérmérséklet: melegvérű

(Magyarországon legyen ilyen fajta)

Egyenlőre ennyi. Nem jut más az eszembe. Ha kérdeztek még valamit akkor szívesen válaszolok.

UI: lehetőleg olcsó fajta legyen (tudom...minden fajtából vam olcsóbb és van drágább)


2017. júl. 16. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél vele csinálni? :) Az szép és jó hogy leírod hogy nézzen ki, viszont a személyiségről semmit sem írtál
2017. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Túrázni szeretnék vele. Hétköznap munka aztán hétvégén túrázás. Azonkívűl hobby célra. :D
2017. júl. 16. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hucul, kunfakó, tarpán, konyik,talán fjord?
2017. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A tarpán (fajta) az már kihalt több,mint 1 évszázada.

Kommenteket köszönöm :D

2017. júl. 17. 13:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Amíg a szín ennyire domináns szempont, minden mással szemben, én a csődör opciót kihúznám, de legalábbis heréltre módosítanám.

A listához meg a magyar félévért és a nullás lovakat adnám hozzá, bár árat, kort és képzettséget se írtál, így meg aztán szárnyalhat a fantázia igazából...

2017. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A kora az 8 hónapostól 1 éves korig. Szóval fullra nyers. Azt tudom,hogy a hucul csikó az olyan 50.000 Ft környékén van.
2017. júl. 17. 19:43
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi a rákot akarsz kezdeni egy teljesen nyers lóval? Arra még minimum két évig rá se lehet ülni, és mivel eléggé kezdőnek tűnsz, neked aztán pláne nem ajánlott. Egyébiránt jó lónak se színe, se fajtája, a harisnya, mint jegy pedig nem fekete, hanem fehér színű, és ha már itt tartunk, légy szíves nézz utána, hol van egy ló térde, mielőtt lóvásárlásra adnád a fejed.
2017. júl. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A fakó lovak többségénél fekete nem fehér. +ha nem láttál volna még pejlovat: annak is fekete. Lassan 7 éve lovagolok
2017. júl. 18. 08:11
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pontosan tudhatod, hogy az nem harisnya, hanem a lábvégek színe fekete. A harisnya olyan, mint a kesely, tudod, fehér, csak nagyobban. A fekete lábvégű lovakra sem mondod, hogy kesely.
2017. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogyan lehet egyszerre kanca es csodor?
2017. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!