Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel tudnám fényesebbé tenni...

Mivel tudnám fényesebbé tenni a lovam szőrét? És "növeszteni" a sörényét?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A lenmag állítólag fényesebbé teszi a szőrt, egy marokkal lehet az abrakába tenni naponta.


A sörény tapasztalatom szerint az egyedtől függ, hogy milyen - a lovardában, ahová jártam, volt olyan ló, aminek mindent megadtak, de a sörénye és a farka kritikán aluli módon nézett ki, és volt olyan, amelyiküknek gyönyörű, dús volt az összes hosszú szőre, pedig semmi extrát nem kaptak. Ráadásul mindkét ló azonos fajtájú volt.

2017. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az ilyen "semmisérója" lónak adunk Márton Zsófi-féle blof keveréket a patájára, és azt vettem észre, hogy ez az első szezon, mikor rendesen lehet fonni-bogyózni. Ezt én a helyedben kipróbálnám, az sem hátrány, ha erősebb patái lesznek :)
2017. júl. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki olajat, sima étolajtól kezdve a lenmagolajig, pénztárca függvénye.

A sörény kérdés nehezebb, mert nem mindegy, miért kéne növeszteni. Ha kidörzsölte, és nincs is neki épp, előbb a dörzsölés okát kell megszüntetni, mert újra ki fogja dörzsölni. Ha csak le lett nyírva, akkor vitaminok, gyógynövények, talán biotin.

2017. júl. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!