Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak érdekes történeteitek...

Vannak érdekes történeteitek a sznob, lovas tinilányokról?

Figyelt kérdés

Pl. beszóltak már nektek vagy valakinek? Hogy reagáltátok le? Esetleg pofáraesések?


Sajna az én ismeretségi köröm tele van velük, kedvencem mikor profikat szólnak le, hogy nem tudnak lovagolni.



2017. júl. 22. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt egy ilyen osztálytársam, de rossz tanuló is volt meg csúnya is...+ez a nagyképűség hogy ő jobb mindenkinél mert lovagol..
2017. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem érdekes, csak a megszokott, de leírom.

Életem első ugróedzése volt. Velem együtt lovagolt még egy lány, akinek már volt pár ugróedzése. Igen, nem tagadom valamivel jobban tudott lovagolni, mint én. Na mindegy. Szóval oktatóm felrakta az akadályt, átugrottuk párszor, aztán magasabbra rakta. A másik lány mikor edzőm mellé ért, ilyen pökhendien megkérdezte " És ezt átfogja ugratni? " Gondolom nem számított rá, hogy meghallom, de még is hallottam. Elég rosszul eset, mert annyira bénán azért nem ugrattam, hogy egy 10 centivel magasabbat ne vigyünk át. Egyébként sikerült, szépen átugrottuk :) .

2017. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Még jöhetnek! :)
2017. júl. 26. 22:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mert nem olyan helyre jarok ahol ilyen lanykak vannak. Jo suliba egyszer belemkotottek hogy nem azt mondtam hogy bakolt a lo es kb ennyi volt
2017. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem két lóimádó ismerősöm van, mind a ketten nagyon cukik. Kis közvetlenek, barátságosak, szelíd természetű, jólelkűek. Egyik 24 éves, másik 22.
2017. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Ja és ők is lovagolnak, van lovuk, egyik versenyszerűen is lovagol, másikuk hobbiból. Aki hobbiból, ő meg valami mezőgazdasági dolgot végzett, lovasoktatónak tervezett lenni, nem tudom, talált-e olyan szakot, de tutkó, hogy valami lótenyésztős-vagy lovasoktatósat csinált.
2017. júl. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ötödikben új tanárokat kaptunk, amikor ismerkedtünk megkérdezték kinek mi a hobbija, mit sportol, mióta...stb. Tehát, amikor rám került a sor, mondtam, hogy lovaglás és még csak most kezdtem pár hónapja, de nagyon szeretem, futószáron, hevederben tanulok vágtázni. Volt egy lány, aki nagyon elkényeztetett volt, és leszólt, mert 11 évesen azért már szerinte illik minimum 5 éve lovagolni:D új osztálytárs volt, ezzel nekem be is mutatkozott, abba a lovardába jár mellesleg, ahova milliomos anyuci-apuci kislányai menni szoktak mindenkinek van lova, de a 70-ből kb 3an tudnak rendesen lovagolni:D

Aztán hatodikban kapott lovat...már akkor sokkal jobban tudtam lovagolni nála, hiába ugrott már 90 centit, borzalmasan bánt a lovakkal, az idomító alapokat nemhogy megtanulta, mégcsak el sem kezdte, nem tudta, hogy létezik félfelvétel...stb.

Aztán most leszünk hetedikesek, én most kezdek még csak ugrani, ő elvan a lovával, kiváncsi leszek mi lesz ha mégjobban tönkreteszi szerencsétlent...nekem továbbra sincs lovam, mert nem vagyunk gazdagok, én megdolgozok azért, hogy lovagolhassak, hogy fejlődjek, felőlem kinevethetnek, mert nem versenyzek, de nem fogok beállni a sorba.

2017. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, te is csak azert tudod ertekelni, mint en, mert nem nyomtak mindent a seggunk ala, dolgozni/ tenni is kellett erte nekunk is vmit. Nala nem ez van. O mindent megkapott konyhakeszen. Neki vsn sajat lova es csak villogni akar vele. Mi nem elunk rosszul, de azert annyira nem szorjuk a penzt se, hogy megengedhessem magamnak azt, hogy ne tanuljak meg az edzesen rendesen lovagolni. Jo engem hajt s tudas vagy is, de erted.
2017. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nálam ez úgy van hogy élek halok értük amit az osztálytársaim nem nagyon díjaznak...

Nem tudnak meg nem is akarnak lovagolni...

Nekik csak az autók és a motorok a menők😒

Ezért nevetgélnek is rajta és horsenak csúfolnak

( bár azóta rájuk szóltam és bekussoltak)

Szóval nem hagyom magam...

A lovardában jó a társaság és a hangulatom ott egyből jó lesz!😁

2017. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egyszer egy nálam 4-5 évvel fiatalabb lány azzal dicsekedett, hogy "a szülei vesznek neki egy lovat", ezután megkérdezte, hogy én kapok-e és amikor azt mondtam, hogy nem, megszólalt a még nála is fiatalabb testvére, hogy "akkor biztos jó bénán lovagolsz, ugyanis (hivjuk a lányt Annának)Anna már több mint 10(na persze) versenyt megnyert. Ennek az egész lóvásárlós-dolognak az lett a vége, hogy máig nem láttam se a lányt, se a lovát.
2018. nov. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!