Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Díjugrató lovardák?

Díjugrató lovardák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1,5 éve lovagoltam a Mátyus tanyán, amikor a szüleim közölték, hogy sajnos többet nem járhatok. (Magánügyek.)Aztán fél év után megoldódtak a problémák, és júliusban újra kezdtem lovagolni (a Mátyus tanyán.) Aztán rádöbbentem, hogy ez nagyon nem egy díjugrató lovarda. :/ Márpedig, én díjugratni szerettem volna a későbbiekben. Tudom, hogy most egyesek biztosan úgy gondolják, hogy siettetni akarom a dolgokat/másfél év tapasztalattal, fél év kihagyással, nem lehet díjugratni. Ezért is írtam, hogy a későbbiekben. Jövőhéten megyek lovastáborba (Mátyus), és szeptembertől heti egyszer tudnél lovagolni. Szerintetek, valahogy nem lehetne megoldani, hogy saját ló nélkül ugrassak? Ha nem, esetleg tudtok jó díjurató lovardákat Egerben és környékén, ahol nem kell saját ló a díjugratáshoz? Válaszokat előre is köszi :) !



#lovaglás #lovarda #díjuratás
2017. júl. 28. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szikszai. Én is oda járok.Csak sajna a Kisalföldön van, így nem hinném hogy jó neked.
2017. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, nem kell saját ló.
2017. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!