Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fouganza vagy Horze?

Fouganza vagy Horze?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segitegeteket szeretnem kerni. Szeretnem lecserelni a gumis lovaglocipellomet valami komolyabbra, Es egy chapset is szeretnek hozza. Az lenne a kerdesem, hogy melyiket ajanlanatok?

[link]

Ez lenne a decathlonos cipo, a hozza valo chapsel : [link]


Ez pedig amit a Horze weboldalan lattam:

[link]

[link]


Ha valakinek esetleg van tapasztalata valamelyik termekkel, es megosztana velem, nagyon halas lennek! Nekem szemely szerint a decathlonos cipo jobban tetszik, mert hatul cipzaros, nem pedig belebujos. A horzes chaps viszont valahogy elegansabb, meg par ezer forinttal olcsobb is. Melyik erne meg jobban? Olyat lehet esetleg hogy a paddock cipo+horze chaps?

Elore is koszonom a valaszokat


2017. aug. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy variálod őket, ahogy akarod. Szóval simán hordható a decathlonos cipőt a horse chapsel.
2017. aug. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem a Fouganza termék ugyanolyan jó tud lenni, mint egy Horze. Nétd meg őket élőben, hogy mennyire lehetnek strapabíróak és próbáld fel őket. persze ha van rá lehetőséged. Ha nincs, akkor olvass róluk véleményeket.

A cipőket és a chapseket nem kell ugyanabból a márkából válogatni, úgy variálod, ahogy szeretnéd. Remélem tudtam segíteni!

2017. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!