Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy kezeljem ezt a lányt,...

Hogy kezeljem ezt a lányt, aki úgy tűnik mintha folyton bele akarna szólni az edzésembe?

Figyelt kérdés

Szóval ahova járok "emberhiány" van, sajnos az egyik oktató kiesett a munkából, mert volt egy balesete. Most van egy lovas lány, aki besegít (elvileg trágyázni meg a lovak körül, amíg a másik edző úja nem tud munkába állni, egyébként a két edzőé az egész lovarda), de ma ott volt az edzésemen (sok idő kiesett, most a vágtát gyakorlom újra). Először szimpinek tűnt, de aztán folyamatosan az edzőmmel dumált amíg alattam szabadon mászkált a ló, amin ráadásul egy hete nem ültek, amióta a csávó felesége kiesett egy időre. Csak ügettem, de menni akart mint az őrült (egy hete nem ilyen volt, akkor még oktatott a nő is, akkor normális volt...mármint a ló). De a pohár ott kezdett betelni, amikor az edző mondta, hogy akkor vissza futószárra és megpróbáljuk a vágtát (amiből nem lett végül semmi, mert nem mertem elindítani a lovat) és a csaj nyúlt volna a futószárért :O Na gondoltam, álmaidban, nem szóltam be csak rávillantottam a szemem az oktatóra, hogy ezt már nem és akkor kapcsolt...Amúgy kedves csaj, csinált rólam fényképeket meg jól elbeszélgettünk, de akkor is úgy érzem kell tennem valamit.


Ti mit tennétek?



2017. aug. 3. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem régóta lovagol...Még a vágtát gyakorolja ő is. Mégis hogy képzelte, hogy majd ő áll a futószár másik végén, mikor fél év után először ugrik be ló alattam vágtába???
2017. aug. 3. 22:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne kezeld sehogy. Ha az oktató képes lett volna engedni, ráadásul nem is figyelt rád, akkor ez egy rossz lovarda, amit el kell kerülni. Nekem ez a véleményem.


Amúgy nem lehet, hogy csak fel akarta tenni a lóra vagy odaadni az oktatónak a futószárat?

2017. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Közöd semmi. Az edző az, akinek a feleősége veled foglalkozni, egyúttal az ő kiváltásga eldönteni ki és mit csinálhat. Ha nem tetszik mehetsz máshove szabadon, de nem tudom mire fel olyan nagy az arcod, hogy azt hiszed te ott majd eldöntheted ki mit csináljon.
2017. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az ő felelőssége, de az én testi épségem és igenis beleszólhatok, hogy az én edzésemen ki mit csinál. És nem fogja a futószár másik végét egy lovagolni alig tudó h.p. az most megmondom, ha én ülök rajta...Hogy majd díjugratásban távozzak a karám másik felén, mert rávágott az ostorral (új ló, kicsit tart tőle). Nem fogom kitörni a nyakam ilyen ilyen idióták miatt. Nem nagy az arcom, de én fizetek érte...
2017. aug. 3. 22:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3#Jó nagy idióta vagy! Neked az írásból az jött le, hogy a kérdező arcoskodik? Barom!


Igen, kérdező!


A testi épséged érdekében vagy várd meg, a másik edzőt, vagy pedig beszélj meg ezt nyugodtan, akikkel az incidens történt. Kutya kötelessége, rád figyelni és nem dumálni nem azért fizetik! Mondjuk én biztos nem tudtam volna magamban tartani. Megkértem volna, hogy a munkáját végezze és ne tracspartit tartson, amíg a lovon ülök és amíg még nem vagyok gyakorlott. Nekem az is furcsa, hogy ma ebben a melegben engedték, hogy a ló dolgozzon... Egyébként az első jól megfogalmazta. Lehet hogy lovardát kellene váltanod!

2017. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az edzővel kellene tisztáznod, hogy szerinted a szolgáltatás, amit megfizetsz, nem az, hogy ő delegálja a feladatát másnak. Gondolom, neki fizetsz, nem a lánynak.
2017. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem azért elég egyértelmű, hogy a lány csak fel akarta csatolni a futószárat, és odaadni az edzőnek - gondolom, azért is ő ment érte, hogy az edző veled maradjon addig is. Vagy én vagyok nagyon naiv, mert láttam mér cifra dolgokat azért, de olyat még nem, hogy vágtázni se tudó lány futószárazzon tele seggű lovat tanítvány alatt.

Ettől még persze az probléma, ha az edző nem figyel rád az edzés alatt, és emiatt nyugodtan szólhatsz neki.

2017. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!