Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek 4 éves csikóhoz...

Szerintetek 4 éves csikóhoz kell sarkantyú?

Figyelt kérdés
És ha tudjátok, akkor hány éves kortól-korig lehet sarkantyút használni? (tapasztalt lovas vagyok, csak ezt még nem tudom)
2017. aug. 5. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lovat még soha nem láttam, amelyikhez az életkora miatt kellett volna sarkantyú...
2017. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs kellő tapasztalata hozzá, hogy megfelelően tanítsa meg a csizmasegítségeket neki az adott személy, és nem akarja, hogy elfásuljon az oldala, akkor inkább használjon sarkantyút. Bár sarkantyút sem kellene megfelelő tudás nélkül használni.. Szóval ez ördögi kör. Csikót az lovagoljon be aki hozzáértő.
2017. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. aug. 6. 08:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen lóhoz nem kell sarkantyú. Max ahhoz amit már annyira eltompítottak, hogy a sok "hozzáértő" elkezdi sarkantyúzni, mert máshogy nem megy. (Western stílust most ne keverjük ide, ott hagyomány és általában használni is tudják)
2017. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
kell meg nagy dildó is
2017. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
TE MIÉRT BÁNTOD SZEGÉNY LOVAKAT???!!!!!!!!!!!!!!!! EZ NEKED A JÓ MÓDSZER??!! KOMOLYAN????????!!!!!!!!!!!!!
2017. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!