Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a chapsről?

Figyelt kérdés

[link]

Azért gondoltam rá, mert nem annyira drága, azt mondják még versenyzéshez is jó. Egyelőre hobbilovas vagyok, most kezdek ugratni, de később szeretném majd kipróbálni magam versenyszituációban is. 12/l



2017. aug. 9. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Könnyű takarítani, jól néz ki, olcsó, viszont ha nagyon meleg van, akkor megsül benne a lábad (mert nem igazán szellőzik). Versenyen is jó, bár attól függ milyenen (szabadidősön, ugratáshoz teljesen jó, díjlovaglásnál csizmaszárat szokás venni vagy csizmát, de mire eljutott ide, úgyis újat veszel).
2017. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

nagy melegben leginkább úgyis zokniban szoktam lovagolni, úgyhogy jó lesz:D

2017. aug. 9. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van, bátran merem ajánlani.Kényelmes, észre sem veszem, hogy rajtam van, közben pedig védi a lábamat.Jól szellőzik, nekem nyáron sem volt meleg.Jól is néz ki :) 13/l
2017. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!