Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lócsontkovácsokkal tapasztalat?

Lócsontkovácsokkal tapasztalat?

Figyelt kérdés
Szeretném a lovamat megnézetni egy csontkováccsal. Tudnátok valakit ajánlani? Zala megye közelében lenne a legjobb, de ha nagyon nincs senki akkor elmegyek messzebbre is. Esetleg tapasztalok csonkováccsal?

2017. aug. 10. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hívtam lócsontkovácsot a lovamhoz, sántasága miatt. Mindent hagyott a csontkovácsnak, sőt látszott rajta, hogy élvezi és tiszta relaxban lett. Soltész Andrásnak hívják, nagyon sok jót hallottam róla, és egy általam nagyon sokra tartott idősebb lovas szakember ajánlotta. Szóval tényleg jót tett a lovamnak, sok siker sztorit is hallottam róla, szóval bátran merem ajánlani. Bár az én lovamnak sajnos csontritkulása van mint később kiderült, ezt nem tudta meggyógyítani, de jót tett neki a tornáztatás és stb.

Ha jól emlékszem Pilisvörösvári az úr, de Ő jön ki, nem kell neked menned. Hozzám Siófokra jött, kezeléssel együtt 20 ezer Ft-ot kért el. Ami szerintem teljesen korrekt ár, így kiszállással együtt. Bármi kérdésed lenne még szívesen válaszolok. :)

2017. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves kommentelő!

Elérhetőséget tudnál adni?

2017. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!