Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vágó ló vásárlás?

Vágó ló vásárlás?

Figyelt kérdés
Lovat szeretnék venni. Elsősorban olyat, amit a gazdája vágóhídra ad, de egészséges. (Pl. Arra nevelte, hogy fiatal korában eladja a vágóhídra, vagy megunta stb.) Ilyen lovat hol tudnék venni? Vágóhídra azért nem megyek el, mert a szívem szakadna meg értük és mindet el szeretném hozni.

2017. aug. 10. 13:05
 1/6 piriiiii ***** válasza:
100%

Fb csoportokat nézz, én sajnos gyakran látok eladó lovas csoportokban olyat, hogy vágóhídra kerül a ló. :(

Mondjuk nálam az egy is gyakori, ha erről van szó.

2017. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos fb csoportokban nem látok ilyet csak milliós lovat ami nekem megfizethetetlen és igazából nem is akarok egy hiper szuper pacit ami átrepül mindent. Nekem a hidegvérű is teljesen megfelel. Csak hát nem igazán találtam még meg a nekem valót. Ezért gondoltam a vágóhídra. Talán meg tudnék menteni egyet.
2017. aug. 10. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezz rá esetleg az őrbottyányi alapítványnál, ők biztosan tudnak segíteni.
2017. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 piriiiii ***** válasza:
100%
Hát én a múltkor is láttam fbn egy posztot, 90 ezerért adtak lovat, ami máskülönben vágóhídra került volna. Pont én fizettem albérletet, hárman laktunk akkor a lakásban, pont 90 ezer volt nálam, húde kifizettem volna belőle... de sajnos nem tehettem.
2017. aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őrbottyánnal az a gond, hogy ott csak úgy adnak ki lovat, ha van mellette meg egy. Nekem pedig 2 lóra már nincs pénzem. Egyet el tudok tartani bármi baja is legyen. De kettő már necces lenne😔
2017. aug. 10. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont náluk tudod hagyni a számod, ha látnak valamit...
2017. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!