Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jó indián neveket egy...

Tudtok jó indián neveket egy sodrott pacinak?

Figyelt kérdés
Lesz egy herélt sodrott, sötét pej lovam. Neki szeretnék egy jó nevet találni. Mindenképp indián nevet szeretnénk neki. Én a Yawar-ra gondoltam ami azt jelenti nemes. Ha tudtok hasonló jó hangzású neveket, ne tartsátok magatokba...köszii

2017. aug. 12. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Wayra nagy kedvenc név, szelet jelent, kecsua.


De nézd, itt van több választék. :)

[link]

2017. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik könyvemben egy patagón indián lovának Thauka volt a neve,ami az jelenti,hogy madár.Az is pej volt,és nagyon mély kapcsolata volt a gazdájával,többször megmentette.Nekem nagyon tetszik ez a név.
2018. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soteka

Valami filmben volt, azt jelenti, hogy sötét felhő napnyugtakor. Persze lehet egyébként semmit sem jelent :D

2018. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csődör kinek töke nincs


:)

2018. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit későn...

De nekem ha lesz lovam, Swallownak fogják hívni. Egyik kedvenc könyvemből a a ló neve.

2018. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!