Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Lovak

A kérdés

Tudtok-e ajánlani lovardákat lehetőleg Pesten?

nemrég eldöntöttem, hogy lovardát váltok 7 év után, mert ahova most járok lovagolni semmit nem tanítanak csak felültetnek a lóra azt 1 órát ülsz és néha ügetsz és vágtázol és már lassan 6 éve ugyanazon a szinten vagyok és szeretnék fejlődni és új dolgokat kipróbálni (( pl: ugratás )) és többet megtudni a lovakról:) (hobbi szinten lovagolok)

Keress kérdéseket hasonló témákban: , lovarda, hobbi

08-13 01:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Pest megyében tudom ajánlani Pátyon a Bellandort. Egyébként hova jársz lovagolni?

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 08-13 12:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm szépen megnézem , hogy milyen és a Kárpátia Lovasudvarba:)

# 2/4Időpont 08-13 19:43 Privát üzenet
Pest megye, Gyémántpatkó lovarda. Szerintem jó hely. :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 08-14 13:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszönöm:)

# 4/4Időpont 08-17 09:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jövő héten megyek Balatonra, és szeretnék valami 3-4-5 órás túra/tereplovaglást is beiktatni a programba. Tudnátok ajánlani lovardákat?
Tudnátok mondani jó Pesti lovardákat/lovasiskolákat?
Tudtok jó lovardákat Veszprém megyében?
Tudtok Székesfehérváron vagy környékén lovardákat, kisebb tanyákat ajánlani, ahol van lehetőség bértartásra?
Tudtok Budapesten és környékén lovardákat mondani?
Tudnátok mondani lovardákat, Miskolcon? Lehetőleg busszal megközelíthető legyen. Írjatok árat is.

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Lovak rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu