Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen állatorvosi...

Szerintetek milyen állatorvosi beavatkozás kerül a legtöbbe és kb mennyibe?

Figyelt kérdés
A párommal beszéltünk, hogy kapnék tőle lovat... Erre rutinosként mondtam, hogy nem megvenni, de még csak nem is a bértartás drága, hanem az esetleges állatorvosi beavatkozások.. Erre rákérdezett hogy mennyibe kerül a legdrágább állatorvosi beavatkozás, de őszintén fogalmam sincs...
2017. aug. 15. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ugyanúgy etetni sem olcsó + felszerelést venni hozzá. Minden egyébre ott a válasza gugliban.


[link]

2017. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg több százezres gyógykezelés könnyen lehetséges (főleg, ha elhúzódó "kórházi" tartózkodással jár, vagy ismételt műtéti beavatkozások sorát jelenti), de gyakorlatlilag a ló értéke ésszerű határt szab a gyógyászati költségeknek. (De azért nem egészen úgy, mint egy "totálkáros" autó esetében, ameylre már nem költ a tualjdonos. Előforul ugyanis, hogy sérült, beteg lóra a saját áránál jóval többet költ a gazdája.)
2017. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lábtörés gyógyításáról tudom, hogy az egyik legdrágább, 300 ezer körül mozog. De ez már olyan dolog, hogy én kifizetném, de van aki ilyennél már altat. Kólika műtét is több 100ezres kategória.


4 fogát tömték a lovamnak 130ezer volt.

Lábával voltak problémák, röntgenezték, kezelték a sántaságot, kétszer 50.000 ft volt.

2017. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megvettük a lovamat, egy év alatt kétszer műtötték lókórházban, az első sima kólika volt mentem ki hozzá reggel, szarul volt, jött a doki, mondta hogy irány üllő mert műteni kell. A második chip műtét volt. A kettő együtt másfél millió körül volt.
2017. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kólikaműtét ára üllőn 600.000-1.500.000 ft. És az én lovam máig nem tudjuk, hogy mitől kólikázott be. Bármelyik lóval bármikor előfordulhat.
2017. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!