Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fáj a lovam lába. Meggyógyul?

Fáj a lovam lába. Meggyógyul?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt lett körmölve és az egyik patája felülete egy részén meggyűlt a pata ( mert rálépett egy kőre). A körmölés során ez " ki lett nyomva". Most azt a lábát kíméli de mondta a kovács, hogy pár nap és rendbejön. Viszont én ezt nem vettem észre, hogy kíméli és egy kicsit fáj neki, így még futószáraztam fél órát hétfőn ,fél órát kedden és negyed órát szerdán.

Az a kérdésem hogy akkor ugyanúgy megfog gyógyulni, ha előtte dolgozott egy kicsit? Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. aug. 17. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt állatorvossal kellene megbeszélni, aki látja a lovadat.
2017. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg fog. Most ne dolgozzon, ha lehet, ki se menjen a boxból, csak napi 5-10 perc eü sétára. Talpára animalintex nedvesen vagy betadine és cukor keveréke, meg vattából, vetrapból jó nagy cipő, hogy ne nyomja meg semmi. Érdemes ragasztószalaggal erősíteni, úgy nem nyűvi el olyan hamar. Kb 2-3 nap és utána egy hét kőmentes talaj. Enyhe gyulladáscsökkentő nem árthat, csak hogy haladjon is a gyógyulás :) Sunyi kovácsunk volt, nagy a gyakorlat :(((
2017. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!