Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Minden almom h egy cirkuszban...

Minden almom h egy cirkuszban dolgozzak! Szerintetek sikerulne?

Figyelt kérdés
Lesz majd egy lovam, akinek majd szeretnek trukkoket tanitani. Tudom h nem egyszeru es h sok turelem kell hozza tisztaban vagyok vele. Ha mondjuk egy talalkozot szerveznek valahogy Richter Floriannal, es latna bennem tehetseget, szerintetek lehetnek a "csapat" tagja?
2017. aug. 19. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt értem, hogy van egy álmod, de ahhoz miért kell állatokat kínozni?
2017. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne benne a kinzas? Nem akarok ostort hasznalni..
2017. aug. 19. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem az ostorról van szó. Hanem a hangos zajokról, a bezártságról... Attól, hogy az emberek élvezik ezt, az állatok nem feltétlenül lelik örömüket az ilyen eszement feladatok végrehajtásában.
2017. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Az összes cirkusz egy nagy állatkínzás.
2017. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek az előttem szólókkal.

A cirkuszban általában vadállatokat is szerepeltetmek, és leginkább ez az állatkínzás.

Ha csatlakozol hozzájuk, azzal csak támogatod ezt.

Én biztos nem akarnék egy ilyen csapat tagja lenni.

Előbb utóbb a te lovadat is kihasználnák, nem tudnád őt megvédeni attól a bánásmódtól.

2017. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én értem, hogy vonz a cirkusz világa, de a lovadnak nem tennél jót vele, kicsit sem élvezné... Esetleg artista vagy hasonló lehetnél, ha van hozzá tehetséged, azzal nem ártasz senkinek:)
2017. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
A cirkusz vagy az állatokkal való foglalkozás? Mert nem mindegy. Állatokkal foglalkozhatsz állatkertben, lovardában, taníthatsz lovagolni embereket, kutyamenhely, idomíthatsz sólymot, patkányt is.
2017. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy állatkínzás, akkor sincs értelme. Egyrészt nem minden ló alkalmas ám ilyesmire, vagy ha mégis akkor sem biztos, hogy bírni fogja évekig 0-24ben bezárva.. Másrészt ha mégis bírná, akkor sem te mondod meg, hogy milyen programot fogsz a lóval előadni. Aztán mikor már 100adjára nyomod le ugyan azt az 5 trükköt, lehet azt mondod, hogy inkább leugrasz a sátor tetejéről.. És egyébként anyagilag szerintem az egyik legkevésbé kifizetődő munka. A felvétel sem úgy működik, hogy te odaállítasz xy-hoz, hogy "nézd milyen ügyes vagyok". Hanem ha már mondjuk nyomod 5-10 éve és bejárod az országot a műsoroddal, akkor valaki talán majd beajánl.
2017. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A cirkusz amúgy nagyon zárt világ, azt tegyük hozzá, bekerülni kívülről szinte lehetetlen, de kitartással talán sikerülne.

A kérdés az, milyen műsor számokat gondolsz előadni, mert idomító bizonyosan van náluk is, kaszkadőr is nem is egy - miben lennél különleges, amiért feltétlenül kellenél nekik?

2017. aug. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy lányt, aki bekerült egy cirkuszba. Pici korától tornász (verseny szinten) volt, majd artistakèpzőt vègzett. Lovakkal csak a cirkuszban kezdett dolgozni.

Szóval ez nem úgy megy, hogy ügyesen lovagolsz, és felfedeznek.

2017. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!