Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok olyan lovas filmet...

Tudnátok olyan lovas filmet mondani, amely oktató jellegű, fejleszti a lovas tudást új dolgokat mondanak venne?

Figyelt kérdés
Magyar nyelven

2017. aug. 21. 11:45
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a Heartland c. sorozat nagyon oktató jellegű lehet és szórakoztató. Én amúgyis lovagolok már kiskorom óta és szerintem ez a sorozat nagyon hasznos lehet. Én ezt ajánlom ;)
2017. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Hartlend sorozatot már rég nézem...:)
2017. aug. 22. 18:55
 3/3 D.A1995 válasza:
Hát én lovagolok de nem nagyon tudok olyan filmet amivel sokra mész.Ezt úgy értem a filmekben mesékben,sosincs konkrétan elmondva hogy miz hogyan kell csinálni.Maximum ha az a film külön csak is arról van forgatva amelyben a lovaglás lépéseit mondják el.De viszont ha még nem próbáltam vagy nem próbálhatod,nem sokra mész vele,persze mindig jó ha tudsz a lovakról pár dolgot,de a lovagláshoh gyakorlás is kell.Ha meg csak a lovakról akarsz több információt szeretni van egy jópár könyv ami tele van csak ezzel.Vagy keresel You Tube-on ha nem akarsz könyvet venni. :)
2017. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!