Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen ugrónyerget ajánlotok?

Milyen ugrónyerget ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kinek mi jött be? Az ára nem határ. Árasszatok el :D

2017. aug. 23. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Trainers van, újan vettem 150 ezer körül. Az ár miatt választottam ezt, de egyébként nagyon szeretem. Jó kis nyereg, szép és kényelmes is. Ezt is tudom ajánlani. A stübben nyergekkel az a tapasztalatom hogy valakinek vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem. Én a nagyon nem kategóriába tartozom. nem is volt kényelmes, és több lovon is volt már a lovardánkban, nekem nem tetszik ahogy illeszkedik. De ki kell próbálni. Prestige vagy kentaur nyereg nagy álmom 😍 egy régebbi prestigeben ültem, kényelmes volt, csupán azért nem vettem meg, mert picit újabb nyerget akartam. Kentaurban még soha nem ültem, de nekem nagon tetszenek azok a nyergek. Sok jó tapasztalatot hallottam róla. Szóval ha lesz következő nyergem kentaurt tuti kipróbálnék. Pessoa - lovardánkban van egy lánynak, tök ugyanolyan mint az en trainers ugrónyergem, csak nagyon nem egy árkategória 😄 ültem is benne, tiszta olyan volt mint az enyém. Volt régen egy neizer nyergem, csak az univerzális volt, pont ezért is adtam el. Egyébként az nagyon jó puha volt, nagy támaszokkal. Rohadt kényelmes volt. Nyomatja a decathlon is az ugrónyergeit, mondják is hogy nagyon kényelmesek, meg szépek is, de azt is hallani róla hogy nem túl strapabíró. Szóval én emiatt ott tuti nem vennék 😬 Több márka nem jut eszembe 😂 de szerintem lődd be az árkategóriát, és próbálj ki minél többet 🙂
2017. aug. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha "olcsóbb" árkategória érdekel, akkor Kentaur Naxos. Nem csak én ajánlom, hanem rengeteg ugrós ezt használja.

Ha a pénz tényleg nem akadály, akkor Devoucoux. Azon belül nekem Chibertám van, ami elvileg military nyereg, de nagyon jó ugrani, tényleg nagyon extra.

A Prestige is jó márka, de kb. a kentaurral egyforma, csak drágább. Ebből a Rialto modellt próbáltam ami nagyon tetszett.

2017. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem Antares van és imádom.
2017. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
CWD a legjobb
2018. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Henri De Rivel. Egyértelműen. Az a legjobb, minden szempontból. Nagyon kényelmes és szép is. Decathlonosat semmiképp. Akit ismerek, mindenkinek HDR-je van és beválik.
2018. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Henri de rivel a legjobb?😂😂😂

Csak az antares.egyértelműen a legjobb minőség.

Bruno delgrange,és a régi CWD k meg nagyon jok.

Butet sem a legjobb már,sok rosszat mondanak róla.

Ár ertek arányban a naxos sem rossz.

2021. márc. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!