Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek odaállhatok ezzel...

Szerintetek odaállhatok ezzel az oktatóm elé?

Figyelt kérdés

Nos nem vagyok mindennapi vendége a lovardának, de nagyon szeretnék vágtázni tanulni. Úgy gondoltam jövő héten megkérem az oktatóm, hadd próbáljam ki, mivel suliidőben még ritkábban mehetek. De őszintén bevallom, kicsit félek, de nem is az oktatómtól, ő nem mondana nemet, inkább attól, hogy kicsit meglepné a kérdés, mivel nem vagyok az a hű de tehetséges alkat. Szerintetek hogy kérjem meg? Már sokszor ugrott be alattam vágtába a ló, sosem estem le emiatt (persze már estem, de az nem vágta, hanem kemény bakolás, kisebb ágaskodás), ez jó pont? Kicsit ideges vagyok, hogy kérjem meg rá?


12/L



2017. aug. 27. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg hat évig jártam egy borzalmas lovardába, ide úgy fél éve.
2017. aug. 27. 20:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ezt túlgondolni. Megmondod hogy szeretnéd, ő meg úgyis szólni fog, ha azt érzi nem állsz még készen rá.
2017. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A vágtázástól egyáltalán nem kell félni.Ahova én járok lovagolni van egy lány akinek elég rossz tartása van és a ló minden egyes furcsa mozdulatától megijed (pl.:felrántja a fejét,megbotlik stb..),tehát nem egy nagyon jó lovas.Láttam őt amikor először vágtázott és jól ment neki,természetesen ő is be volt fosva,hogy leesik meg ilyenek.Ha kapaszkodsz a nyeregkápába és erősen tartod a comboddal a nyerget, na és persze lenyomod a sarkad nem lesz semmi baj.De ez azért a ló vágtájától is függ,hogy az mennyire kiülhető.Maximum csak pattogni fogsz de leesni nem:)
2017. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezd meg szerintem is. Ha úgy gondolja, hogy még nem állsz rá készen akkor úgy is szólni fog érte, de azért nem hiszem hogy haragudna, mert érdeklődő vagy. :)
2017. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!