Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Érdemes a sörényt kicsit...

Érdemes a sörényt kicsit levágni és megritkítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A pacimnak eléggé sűrű a sörénye, nehezen is lehet fésülni. Már régebben egyszer levágták neki (nem én), most azon gondolkodtam, beszerzek egy sörénytépő fésűt és kicsit megritkítom neki ilyesmire. (kép)

Szerintetek jó ötlet lenne nyár végére?

Arról, hogyan kell csinálni, csak videókat néztem, de valóságban is láttam már hogy csinálják a lovardában.


[link]



#sörényvágás #sörénytépés
2017. aug. 28. 00:55
 1/5 A kérdező kommentje:
+ korábbi kérdésnél olvastam, hogy vizesnek kell lennie a sörénynek.
2017. aug. 28. 00:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Előbb vágd le, utána ritkíts, ha szükséges - szerintem.

Nem muszáj vizesnek lennie, de megkönnyíti a dolgot, mert egyszerűbb úgy egyenesre vágni.

2017. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fonod, szerintem korrekt így. Nem borzas, nem dzsungel, nem rendezetlen. Arra számíts, hogy ha megtéped, tele lesz pici bébihajakkal, amikor nőni kezd. És azt belefonni... kínszenvedés. Ha meg nehéz fésülni, fújd le sörényfénnyel vagy balzsamozd mosáskor. A másik, hogy nem nyár végére téped... Ezt akkor már folyamatosan kell.
2017. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem fonom neki.
2017. aug. 28. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez kb olyan mint embereknél a hajfestés. Ha egyszer elkezded, akkor onnastól foglalkozni kell vele, mert nem lesz szép. Szerintem bőven elég, hogyha kicsit visszavágod ritkítás helyett. Mondjuk én még várnék kicsit vele, hogy a legyeket tudja legalább hajtani magáról egy kicsit. Én mindig télire szoktam nekik visszavágni.
2017. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!