Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen következményekkel jár...

Milyen következményekkel jár a csontrák?

Figyelt kérdés

Baràtnőm falujàba jàrtam lovagolni , s ma mondta , hogy nem lehetlesz , mert a ló akin lovagoltam , csontràkos. Èn kb semmit nem èrtek a lovakhoz ilyen tèren , a interneten is csak a tüneteket talàltam meg... Ha rosszabbodik az àllapota el kell altatni. De amíg mèg "jól" van , mi lesz vele ? Ès meddig èlhet mèg ?

Annyira szeretem , megilyesztett most ez... :(


2017. aug. 29. 22:06
 1/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Kérdés, hogy kap-e valamilyen kezelést. Nekem csak emberrel van tapasztalatom: egy ismerősöm éveken át küzdött vele, műtötték, kiújult, végül meghalt. Tekintve, hogy a ló egyébként is rövidebb életű ez embernél, szerintem még évekig élhet. Lehet, hogy azért mondták, hogy kiméljék, mert olyat is hallottam, hogy a csont törékenysége is az egyik jele a ráknak.
2017. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a csont törékenysége elér egy szintet, altatás. Tekintve, hány kg egy ló, saját súlya alatt is törhet...
2017. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!