Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek fair, hogy így...

Szerintetek fair, hogy így elküldtek?

Figyelt kérdés
Na szóval, az volt, hogy elmentem venni egy lovas órát, első alkalom volt. Minden jól ment, stb. Az oktató is normális volt..Aztán következő nap, hívott a lovardának a tulajdonosa,hogy sajnos nem válalnak engem tovább, mert 75kg vagyok. Vagyis szerintük már túlsúlyban vagyok. Amit még meg is értenék, ha tájékoztattak volna aznap amikor mentem, és akkor azt az órát sem fizettem volna ki, meg el sem kezdtem volna..Egy kicsit megalázónak is éreztem magamat. Azt hiszem diétát kell kezdenem, ha bármikor is lovagolni akarok.
2017. szept. 7. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon jól jártál! Mármint hogy többet nem kell ebbe a lovardába járnod. A 75 kg egy felnőtt súlya, nem tudom hány éves vagy, de ha még gyerek és ennyi a súlyod se küldhettek volna el, hiszen akkor ennyi erővel egy normális súlyú felnőtt férfi vagy nő nem mehet lovagolni? Ugyan már. Csak megfelelő lovat kell találni és nem egy 155 centis lóra felrakni.

Inkorrekt dolog volt és szemétség hogy kifizettették és nem szóltak egyből, gondolom előtte mielőtt órát vettél már voltál ott egyeztetni, akkor is megmondhatták volna ezt az irreális indokot.


Szóval szerinte keress egy másik lovardát, és a helyedben még meg is említeném ezt a lovardát hogy mennyire inkorrektek voltak ezzel a sztorival.

2017. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 piriiiii ***** válasza:
100%
Nem fair. Nem tudom, miért viselkedtek így Veled, vagy mivel tudnának érvelni, de butaság, hogy elküldtek. Akár gyerek vagy, akár felnőtt, 75 kilót egy ló nevetve elbír... Na ne vicceljünk már.
2017. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18 vagyok:)
2017. szept. 7. 19:29
 4/12 piriiiii ***** válasza:
100%
Amit még meg kell jegyeznem, hogy remélem, ez nem veszi el a kedved a lovaglástól. Csodálatos dolog. :) Keress másik lovardát, nem mindenhol ilyen tahók.
2017. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és azzal hívatkoztak hogy 60-65kg a maximum..Pedig nem kis ló volt:)
2017. szept. 7. 19:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. szept. 7. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy volt valami más a háttérben? Beszóltál a tulajnak csak nem vetted észre, vagy csúnyán jöttél el az előző lovardádból és összebeszéltek az oktatók, vagy valami ilyesmi...

Csak azért, mert én ilyet még nem is hallottam, hogy 75 kg nehéz lenne. Olyat hallottam, hogy bizonyos versenyeken nem indulhattak 75 kg ALATTI lovasok (régen volt valami ilyesmi). Eddig csak 100-120 kg súlykorlátot hallottam.

2017. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez az első alkalom, hogy lovagoltam. És az első Lovarda ahol jártam, Szóval az kizárt. Beszólni se szóltam semmit, az oktató is normális volt. Minden jól ment, míg másnap közölte a tulajdonos, hogy nem teszi ki a lovait ilyenek..Kicsit sem volt kellemetlen. Ha ezt tudtam volna előbb, közölte volna, el sem mentem volna.
2017. szept. 8. 07:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Jézusom mekkora segfejek 😑

Szerintem 18 évesen a 75kg az nem gáz

(Mondjuk ez attól is függ hogy fiú vagy e vagy lány de az most lényegtelen)

Nyilván egy poninak teher lenne de nem hinném hogy azon lovagoltal😂

Egy nagyobb lonak ez még sem kottyan

Ezek csak szimplán köcsögök már bocsánat

De el ne menjen a kedved attól még keres másik lovardat jó dolog a lovaglás és ha neked ez jó hír én 10kg fogytam amikor el kezdtem lovagolni szóval még jót is tenne

Hajra❤

2017. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem a nemétől függ, hogy jó- ez a súly, hanem a magasságtól.

Just sayin'

2017. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!