Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri ez a ló?

VallerVircsike kérdése:

Megéri ez a ló?

Figyelt kérdés
Találtam egy lovat, amelyik pont megfelelne az elvárásaimnak, de nincsen elég pénzem ahhoz, hogy megvásároljam... Sajnos egy kicsit drága az én pénztárcámnak, de nagyon beleszerettem. 15 éves, remek terepló, megalázkodó tipus, nem tisztavérű, de megvan minden papírja (lóutlevél, származási lap, stb.) , oltva és féregtelenítve is van. Nem mellesleg gyönyörű állatról van szó, és persze kanca... Megéri szerintetek gyűjteni rá, várva hátha nem viszik el, vagy inkább hagyjam és keressek egy olcsóbbat?

2017. szept. 8. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lovat szeretnél venni, akkor gyűjtsél rá, ha meg elviszik, legalább lesz egy kis félre tett pénzed és lehet találsz másikat ami szintén drága, de így már meg tudod majd venni..vagy ha nem, akkor is ott lesz a lehetőség, hogy vegyél egy olcsóbbat és még pénzed is marad.
2017. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A ló maga megéri, de nem neked. Mivel ha már magára a lóra nincs pénzed, akkor később ebből nagy problémák lehetnek. Az élelmezés és maga a tartás is nagyon drága, nem beszélve a hatalmas állatorvosi költségekről, mert sajnos ezekkel is számolni kell. A helyedben inkább vennék olcsóbb lovat, de akkor azt tudjam minden körülmények között gondozni.
2017. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mondtad, mennyi az a drága. Lehet, hogy nem ér annyit, csak téged akarnak átverni és jól lehúzni, de látatlanban persze ezt nehéz megmondani.

Stílus alapján én amúgy gyereknek érzem a kérdezőt, így lehet, a tartást már a szülők vállalják - akárhogy is, a lóválasztáshoz vigyél egy tapasztalt embert, ő fog tudni segíteni abba, hogy az adott ló ér-e annyit, és jó lesz-e a neked. És nagyobb eséllyel veszi észre azt is, ha épp át akarnak verni, pl egy nyugtatózott vagy kehes lóval.

2017. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!