Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hobbi lovagláshoz melyik...

Hobbi lovagláshoz melyik kantár lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

A lovamat akit most vettünk meg,végre az enyém lesz,és sürgősen kéne neki vennem egy kantárt mert az még hiányzik.

Melyik lenne a legjobb szerintetek?


1. [link]


2. [link]


Tudom,nem sok a választék...

Most még,a horze-tól szeretnék csak rendelni,mert gyorsan kellene egy kantár,és bennük megbízok,mert volt hogy rendeltem már tőlük.

És igen,azt is tudom,hogy ez a két kantár nem épp a legdrágább kantárok közé tartoznak...De,attól még lehet ˙(tudom,nem biztos),hogy a minőségük jó!:)



2017. szept. 17. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy az elő egy pónikantár (bár nem tudom neked mekkora kell). Egyébként meg már csak rajtad múlik, hogy mennyire szeretnél strasszos kantárt, mert mindkettő jó lenne. :)
2017. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

upsz,bocsánat az első ez szeretett volna lenni!:)

[link]


egy kis fejű ügető lóra kéne :)

2017. szept. 17. 09:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ügetőn olyasmi volt, mint amit most linkeltél, bár én levettem róla a (kis)orrszíjat. De igazából nagyjából mindegy, milyen a kantár, nézd meg, most milyen van neki, olyasmi jó lesz valószínűleg neked is.
2017. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2017. szept. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!