Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen gyorsan kelnek el a...

Viko007 kérdése:

Milyen gyorsan kelnek el a lovak az interneten?

Figyelt kérdés
Mármint a Facebook-on meg e-Bay en is nézegettem lovakat és ahogy felkerülnek már jönnek is a kommentek, hogy nekem kell, megveszem kerül amibe kerül, stb. Én nem igen vagyok ebben jártas ezért is érdeklődök, hogy mennyire igaz ez vagy csak a szájuk nagy az embereknek? Nem megbántásból írtam ezeket előre szólok.
2017. szept. 28. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a lótól is függ. Lehet, hogy az ára és a képei alapján mindenkinek kell, de élőben meg kiderül, hogy a képről épp lemaradt pata bakpata, a ló csontsánta, rúg, harap, súlyos gerincbeteg, vagy csak simán a belovagolt állítás volt amolyan költői túlzás.

Van ló, ami hónapokig nem megy el, és van, ami tényleg már aznap - pl mert az ára az értékének a sokszoros töredéke csak, vagy mert olyan felmenői vannak, hogy nagy reményeket fűznek hozzá a lovasok. Olyan, ilyen értelemben, mint egy kocsi vagy egy ház - Lehet, hogy sokat ér, de totál lutri, mikor veszik meg. Vagy lehet, hogy szart se ér, de aranyáron is el tudod adni, ha kellően türelmes vagy. Stb.

2017. szept. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) de ha szeretnék venni lovat akkor te melyik internetes honlapot/oldalt választanád? Nekem nem kell fajtatiszta én megelégszem egy keverékkel is. Hobbiként használnám.
2017. szept. 29. 10:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja nem tudom eladni a sajátomat, pedig egeszséges, barátságos, belovagolt és gyönyörű. És olcsó. Áll a piac az a baj. Senki nem akar télre lovat venni.
2017. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig ősszel még elég jó a piac, pont azért, mert akkor olcsóak a lovak, csak valaki vigye el még tél előtt.

Persze tény, hogy ettől még sosem egyszerű ez.

Kérdező, neked is biztosan van valami kritériumod pl, ha a fajta nem is, de pl nem, magasság, jellem, képzettség, együttműködési hajlandóság, esetleg ugró hajlandóság és tudás, stb.

Én mindent néznék, fb, lovasok.hu, ilyesmik, ami fontos, hogy a ló kipróbálható legyen, és ne csak úgy, hogy aznap onnan márpedig viszel egy lovat, vagy megvernek... :D

2017. szept. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem ezt látom utolsó. Akinek van esze az kivárja a tavaszt az eladással. ( én sajnos nem tehetem meg ezt ) Most kb 30 %-al olcsóbbak a lovak, mint fél éve volt. Az ország ezen a részén legalábbis ahol én lakom. Itt se szüreti felvonulás se semmi nincs. Több ismerősöm is panaszkodik, hogy áll a piac.

( most az olcsó hobbilovakról beszélek)

2017. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!